Oferta Kursów 2018

Jak sprawić, żeby twoja relacja z dzieckiem była skuteczna, a jednocześnie pełna ciepła i życzliwości ?
5 kroków do spokoju w domu i satysfakcji z rodzicielstwa

Realizując mój autorski program stworzony na podwalinach pozytywnej dyscypliny,
czyli: „Dogadaj się z dzieckiem w 5 krokach”:
 

1

Dowiesz się jak funkcjonują dzieci i co jest dla nich najważniejsze. Dzięki temu będziesz umiała tak dopasować swoje zachowania by nie powodować zniechęcenia u Twojego dziecka, a wzbudzać w nim chęć współpracy. Pozbędziesz się poczucia winy, bo będziesz przekonana, że robisz co w twojej mocy by w duchu miłości wychować mądrego, odpowiedzialnego człowieka.

2

Zrozumiesz, co w Twoim zachowaniu wpływa na zachowanie dziecka.

 Zaowocuje to tym, że pozbędziesz się niepokoju i frustracji, a poczujesz, że rola mamy jest tą życiowa rolą z którą sobie świetnie radzisz bo wiesz co się dzieje i jak reagować.

3

Zorientujesz się, które nawyki i metody służą, a które nie służą twojej więzi z dzieckiem i nauczysz się stosować te najbardziej efektywne. Zauważysz jak wasza relacja staje się ciepła i pełna szacunku dla obu stron.

4

Będziesz wiedzieć, jak rozsądnie reagować w momencie kłótni, a nie dolewać oliwy do ognia. Dzięki temu kłótnia wygaśnie szybciej, a Ty zyskasz spokój. W szybkim czasie zauważysz też, że do kłótni przestanie dochodzić, a zamiast tego pojawi się dialog. Zyskasz pewność “wiem co robię”. Przestaniesz czuć się bezradna kiedy dzieci się kłócą.

5

Poznasz konkretne techniki do zastosowania w sytuacji trudnej i będziesz umiała zapanować nad pierwszą reakcją, która Ci przyjdzie do głowy (np. krzyk czy kara dla wszystkich), a metody, które zastosujesz, spowodują, że dzieci zrozumieją brak sensu swojej walki i ją zakończą.  

może ci być łatwiej stać się mamą mądrze dbającą o dzieci i doświadczającą rodzicielstwa bez krzyku, histerii, ataków złości, obrażania się, powtarzania i stresu…

Program dla Pozytywnych Rodziców:

“Dogadaj się z dzieckiem w pięciu krokach”

Poznaj opinie osób, które już czują się lepiej w roli mamy,
dzięki mojemu wsparciu.

A co jeśli to nie zadziała?

Wiem, że możesz mieć obawy, że „to nie zadziała w przypadku moim i moich dzieci”, więc odpowiadam: metody te wprowadzają rodzice na świecie od ponad 30 lat i jeśli się do nich stosują, to efekty są gwarantowane.   

Oczywiście sam dostęp do programu nie gwarantuje Ci sukcesu. To do Ciebie należy decyzja o realizowaniu zadań i wdrażaniu nowych umiejętności w życie. Aby pomóc Ci osiągnąć sukces, ja osobiście będę monitorować Twoje działanie w kursie.  Jeśli coś zwróci moją uwagę i zauważę brak aktywności, skontaktuję się z Tobą.

Może zastanawiasz się, czy jeśli partner nie będzie chciał tego zastosować, to też będzie działać? Będzie trudniej, ale dostęp do wideo daje Ci tę korzyść, że możesz powiedzieć: może obejrzysz krótki film? Może nie zechce słuchać twoich tłumaczeń, czytać książek, ale jest spora szansa, że obejrzy video.  

W kursie, po tym jak zrozumiesz psychologiczne podstawy, podam Ci konkretne narzędzia, które zastosowane „zgodnie ze sztuką” zadziałają na 100% w każdym, nawet z pozoru beznadziejnym przypadku.

Jeśli po trzech tygodniach rzetelnego realizowania kursu i wdrażania narzędzi nie zauważysz zmiany na lepsze w zachowaniu  Twoich dzieci – GWARANTUJĘ zwrot całej wpłaconej kwoty

Program dla Pozytywnych Rodziców:

“Dogadaj się z dzieckiem w pięciu krokach”

BASIC

357 zł

regularna cena: 800 zł
5 tygodni w formie on-line
1 moduł co tydzień
materiały PDF i VIDEO
zamknięta grupa na Facebook
SILVER

697 zł

regularna cena: 1550 zł
+ wszystko z pakietu BASIC
webinary w małej grupie
praca nad indywidualnymi przypadkami 
zamknięta grupa na Facebook
GOLD

1197 zł

regularna cena: 2300 zł
+ wszystko z pakietu BASIC
5 godzin konsultacji indywidualnych
tylko 5 miejsc
zamknięta grupa na Facebook

Co zawierają kolejne moduły kursu?

KROK 1 Zrozum, jak działa dziecko

Dowiesz się jakie są najważniejsze potrzeby dzieci i przeanalizujesz czy je odpowiednio zaspokajasz.  

Zrozumiesz jak działa mózg dzieci i twój i co z tego wynika. Poznasz sposoby na to jak postępować by w sytuacji stresu wasze relacje wróciły z poziomu emocjonalnego  do racjonalnego. 

Zrozumiesz jakie Twoje zachowywanie wobec dziecka przynosi najlepsze efekty

Będzie Ci łatwiej być skuteczną, a zarazem kochającą mamą!  

Krok 2 Odkryj błędne przekonania dzieci  

Nauczysz się jak to zrobić i przeanalizujesz powody, dla których Twoje dzieci zachowują się tak, a nie inaczej.  Zaczniesz zauważać “co kryje się pod powierzchnią”

A znając powód ich zachowania będziesz wiedziała jak reagować aby w efekcie tych trudnych zachowań było mniej.  

Krok 3 Przyjrzyj się nawykom i opanuj nowe

Do tego momentu rozumiesz już jak działają dzieci, co na nie wpływa dobrze, a co źle. Popracujesz nad nawykami, które przeszkadzają w dobrej relacji i masz szanse na to by szybko opanować trudną sytuację. 

Krok 4 Poznaj narzędzia, które poprawią twoją skuteczność

Tu poznasz konkretne narzędzia i nauczysz się je stosować. Dzięki temu dzieci będą zaangażowane, zrozumieją co jest ważne dla rodziny, a Ty będziesz umiała skutecznie wzbudzać w nich motywację. 

Krok 5 Zorganizuj domowe życie

Codzienne funkcjonowanie można uporządkować, wprowadzić stałe reguły i obowiązki. Dzięki temu dzieci będę chętnie współpracowały i będą odpowiedzialne, a ty w końcu przestaniesz być “tylko mamą”, bo odzyskasz energię na inne aktywności.

BONUS Zrozum jak ty działasz

Poznasz swój własny styl i nauczysz się, jak wpływa on na Twoje zachowania. Zarazem jednak nauczysz się go „kontrolować”. Zaczniesz stosować zachowania, które podpowiada racjonalna część mózgu i dzięki temu pozbędziesz się poczucia winy (znowu zachowałam się niesprawiedliwie wobec dzieci).

Ile to jest rzeczywiście warte?

Policz:

Warsztaty stacjonarne o podobnym zakresie tematycznym kosztują w Polsce od 450PLN do 680PLN. W przypadku kursu on-line realizujesz te ćwiczenia kiedy chcesz… i nie musisz robić makijażu:-D

A jak to jest w sieci?

Jeden godzinny webinar kosztuje na rynku średnio 50-70 złotych. W kursie BASIC masz nagrania video i do tego PDF-y, czyli łączna wartość kursu podstawowego wynosi ponad 800 zł. Kurs SILVER ma wartość 1550 zł, bo zawiera 5 mentoringowych webinarów grupowych po 150 zł każdy. Kurs GOLD ma wartość 2300 zł, gdyż dodatkowo zawiera 5 godzin konsultacji / mentoringów indywidualnych o wartości 300zł każda.   

W trakcie kursu będę uwzględniać indywidualne potrzeby i przypadki uczestników! Dostęp do materiałów nie jest ograniczony czasowo. Możesz z nich korzystać na zawsze:-)  

Pamiętaj, że nie da się wycenić spokoju i radości, którą odczuwa się podczas patrzenia na współpracujące, szanujące siebie oraz swoją przestrzeń i podejście dzieci. Nie da się tego kupić za pieniądze… Ale za chwilę możesz mieć narzędzia i moją pomoc w zdobyciu umiejętności, które ten spokój pomagają osiągnąć.  

Ta propozycja jest limitowana

  1. Program on-line BASIC – 357 zł  
  2. Program on-line SILVER – 697 zł   
  3. Program on-line GOLD – 1197 zł  

Koszyk zamyka się o 23.59 dnia 12.10.2018

Ważne terminy i informacje o przebiegu kursu

Zaczynamy kurs 15 października 2018.

Tego dnia uzyskasz dostęp do kursu i zapraszam do realizacji wszystkich modułów po kolei.

Cały kurs odbywa się na specjalnej platformie, dzięki której możesz wielokrotnie wracać do poszczególnych modułów, a ja mogę widzieć efekty twojej pracy:-)

W tej edycji grupowe spotkania mentoringowe dla posiadaczy pakietu Silver zaplanowałam na niedzielne wieczory począwszy od 28/10. Godzina do ustalenia z grupą

Jeśli kupisz pakiet GOLD – indywidualnie ustalimy terminy konsultacji

 

WERSJE PROGRAMU

  Dogadaj się z dzieckiem w 5 krokach

BASIC

357 zł

regularna cena: 800 zł
5 tygodni w formie on-line
1 moduł co tydzień
materiały PDF i VIDEO
zamknięta grupa na Facebook
SILVER

697 zł

regularna cena: 1550 zł
+ wszystko z pakietu BASIC
webinary w małej grupie
praca nad indywidualnymi przypadkami 
zamknięta grupa na Facebook
GOLD

1197 zł

regularna cena: 2300 zł
+ wszystko z pakietu BASIC
5 godzin konsultacji indywidualnych
tylko 5 miejsc
zamknięta grupa na Facebook